Došanās pie psihologa var tikt uzskatīta par mākslu atvērties speciālistam, lai saņemtu palīdzību risinot dažādas problēmas un izzinot sevi. Turklāt, ja cilvēks apzināti sper šādu soli, tas ir noderīgi un apsveicami, jo individuālās konsultācijās iespējams rast viens pret viens kontaktu, ka speciālists var un spēj iedziļināties konkrētā cilvēka dzīves sarežģījumos un satricinājumos. Protams, noderīgs var būt arī drauga vai paziņas atbalsts un ieteikumi, tomēr reizēm svaigs skats no malas palīdz objektīvi risināt konkrēto situāciju un problēmu.
Daudziem šķiet jocīgi - kā tad es tagad iešu un svešam cilvēkam klāstīšu savas ikdienas likstas?! Tomēr jāatceras, ka, paturot sevī un neizrunājot, viss krājas un krājas, beigu beigās gāžoties kā lavīna. Savukārt, ja domas, sajūtas tiek paustas vārdiski, izmaiņas notiek gan psihē, gan smadzenēs, ļaujot šķetināt sarežģījumus, ieraugot risinājumu no pavisam cita skatupunkta.
Ģimenes psihoterapijā pastāv uzskats, ka indivīda un ģimenes grūtības rodas un tiek uzturētas visu ģimenes locekļu mijiedarbībā.
Tā vietā, lai priekšplānā izvirzītu un strādātu ar indivīda problēmām, ģimenes psihoterapijā strādā ar visu ģimeni – tās sistēmu, struktūru un attiecību formām, mijiedarbību stiliem...
Pie sertificēta psihologa tiek veiktas kognitīvās un emocionālās sfēras izpētes un atzinumu sagatavošana. Psiholoģiskās izpētes (psihodiagnostikas) mērķis ir, izmantojot dažādas psiholoģiskās pārbaudes metodikas, izzināt cilvēka intelektu, personību, emocijas, attiecības.
Psiholoģiskās izpētes (psihodiagnostikas) mērķis ir, izmantojot dažādas psiholoģiskās pārbaudes metodikas, izzināt cilvēka intelektu, personību, emocijas, attiecības. Psiholoģiskā izpēte tiek veikta individuāli gan pieaugušajiem, gan bērniem.
Visas tiesības aizsargātas | Love Home